Värvilised katted

Värvilise pinnakattega terasplekki kasutatakse kõikjal – eramajadel, elamutel, tootmis- ja abihoonetel. Peamised eelised on materjali pikem eluiga ja paremvisuaalne pilt. Samuti on värvilistel pinnakatete tüüpidel ka materjali tootja garantii!

Karu Katus OÜ materjal:

  • omab kõiki sertifikaate
  • on identsete näitajatega võrreldes teiste tootjate sama klassi toodetega
  • vastab absoluutselt kõigile meie kliimas ja turul esitatavatele nõuetele

PUR MATT

PUR MATT on polüuretaanvaigupõhine pinnakate, millel on paks ja kulumiskindel kruntkiht. Selle oivalised omadused panevad kindla aluse kestvate ehitustoodete valmistamiseks.

Pinnakattel PUR MATT on väga hea korrosioonikindlus ja vormimisomadused isegi madalatel temperatuuridel (-15 °C).

Pinnakate PUR MATT pakub oivalist korrosioonikindlust ja head kestvust nõudlikes vormimisrakendustes.

PUR ( Polüuretaan )

PUR-kattega terasplekist võib toota nii seina- kui ka katuseprofiile, lisatarvikuid ning muid erimõõdulisi profiile (näiteks akna- ja uksepaled, veeplekid jne). PUR-pinnakate põhineb polüuretaanil. Eeldatav eluiga minimaalselt 50 aastat.

PUR-kattega terasplekil on tootja 20-aastane garantii!

Polüester

Polüesterkattega tsingitud terasplekk on enimkasutatud pinnakate kogu Euroopas, samuti Eestis. Polüesterkattega terasplekist võib toota nii seina- kui ka katuseprofiile, lisatarvikuid ning muid erimõõdulisi profiile (näiteks akna- ja uksepaled, veeplekid jne). Hoonesiseste pindade jaoks on polüester ideaalne. Polüesterpinnakate põhineb polüestril. Eeldatav eluiga kuni 50 aastat.

Polüestril on tootja 10-aastane garantii!

Mattpolüester

Mattpolüesterkattega terasplekist võib toota nii seina- kui ka katuseprofiile, lisatarvikuid ning muid erimõõdulisi profiile (näiteks akna- ja uksepaled, veeplekid jne).  Mattpolüester-pinnakate põhineb polüestril. Eeldatav eluiga kuni 50 aastat.

Mattpolüestri pinnakattel on tootja 10-aastane garantii!

PVC (Polüvinüülkloriid)

PVC põhineb polüvinüülkloriidil. Tänu 200-mikronilisele pinnakattekihile on ta üks vastupidavamaid pinnakatteid.