Sillad ja lumetõkked

Sillad, lumetõkked kivi- ja teraskatusele

Katusesilla kinnitus

Turvaköie kinnitus

Üldkinniti kivikatusele

Lumetõkketoru 3m

Harjakinnitus

Katusesilla plaat

Reguleerimisplaat

Tihend 4-20mm

Üldkinniti koos vasturauaga

Karu Katuses müüdav üldkinniti on loodud kõikide profiilkatuste jaoks. Tihendite abiga saab üldkinniti kinnitada katusele katusekattematerjali vigastamata. Klassik- ja valtsprofiilidele on olemas erinevad vasturauad vastavalt kõrgusele. Katusesilla tarbeks on olemas reguleerimisplaat SL-350, mis tagab silla horisontaalse asendi maapinnaga võrreldes.

Karu Katus müüb lumetõkkeid, katuseastmeid ja katusesildasid ka kivikatusele.
Kõik tooted on valmistatud 2,5 mm kuumtsingitud terasest. Klient võib osta turvatooteid nii lihtsalt tsingituna kui ka pulbervärviga värvituna (RR/RAL).

Katuse turvaelementide paigaldamine suurendab katuse eluiga ning viib katuse hooldamisel tekkiva ohu ja riski miinimumini. Karu Katuses müüdav üldkinniti LE-425 on loodud kõikide profiilkatuste jaoks. Tihendite abiga saab üldkinniti kinnitada katusele vigastamata katusekatte materjali. Klassik- ja valtsprofiilidele on erinevad vasturauad vastavalt kõrgusele. Katusesilla tarbeks on olemas reguleerimise plaat SL-350, mis tagab silla horisontaalse asukoha maapinnaga võrreldes.

Karu Katus müüb lumetõkked, katuseastmeid ja katusesildasid ka kivikatusele. Kõik tooted on valmistatud 2,5mm kuumtsingitud terasest. Klient võib osta turvatooteid nii lihtsalt tsingituna kui ka värvituna pulbervärviga ( RR/RAL ).