Eesti keel English По-русски +372 644 6258    karukatus@karukatus.ee

Kontakt

Ants Karu    Pildid / - Gerd-Rainer Luhap
Ants Karu
juhataja
GSM +372 50 38 630
ants@karukatus.ee 
Ergo Lepp
tootmisjuht 
GSM +372 53 457 815
ergo@karukatus.ee

Gerd-Rainer Luhalep
ostujuht/müügijuht
GSM +372 50 35 196
gerd@karukatus.ee

     
 Pildid / - E69C6304  Rauno Engman  Pildid / - Maarika niilis
Romet Purge
müügiesindaja
GSM +372 52 21 841
romet@karukatus.ee

Rauno Engman 
müügiesindaja
GSM +372 52 38 947
rauno@karukatus.ee

Maarika Niilis
müügisekretär
GSM +372 52 38 965
karukatus@karukatus.ee
 Eve Lünekund    Liia Lepp
Eve Lünekund 
Piirkona Müügijuht (Rakvere esindus)
GSM +372 58 191 711; Tel 32 42 298
eve@karukatus.ee
rakvere@karukatus.ee
Enar Saar
müük ja plekitööd (Tartu esindus)
GSM +372 55 629 613; Tel 7 349 300
enar@karukatus.ee
tartu@karukatus.ee

Liia Lepp
raamatupidaja
karukatus@karukatus.ee

 

Võta meiega ühendust!

Karu Katus OÜ   |   Telefon: +372 644 6258   |   E-mai: karukatus@karukatus.ee

Nimi *
E-mail *
Telefon
Sisu *
Korda turvakoodi *